✅ Ліхтар переносний акумуляторний TD-6000A-30W-T6, ЗУ 220V
Артикул: TD-6000A-30W-T6 Категорія:
📞 Телефон Viber: (098) 542 74-34
📱 Замовлення через Viber: Написати у Viber
🔹 Доступно вроздріб та оптом
🚚 Способи доставки:
  • Відділення «Нова Пошта»
  • Відділення Укрпошта
  • Поштомат «Нова Пошта»
  • Кур’єр «Нова Пошта»
  • Самовивіз
💳 Способи оплати:
  • Післяплата
  • Банківськими картками Visa та MasterCard
  • Без ПДВ
Опис
Ліхтарик переносний TD 6000A 30W T6 – акумуляторний переносний ліхтарик TD-6000A стане в нагоді в будь-якому будинку. А особливо якщо у вас є приватна садиба, господарство або гараж. Так як не завжди є електрика або перегоріла лампочка, то буває, що без освітлення ми просто не можемо обійтися. Тому у вас вдома завжди має бути альтернативне портативне освітлення, наприклад, ліхтарик, що перезаряджається. Ліхтарик TD-6000A з діодом 30 Вт – предмет, який так чи інакше стане у нагоді кожному, вдома чи на підприємстві, будь-якому водієві, будівельнику або просто «дачнику».
Корпус TD-6000A 30W виготовлений із високоякісного пластику і тому надзвичайно стійкий до механічних пошкоджень. На корпусі пристрою розташовані дві кнопки, що регулюють його роботу: одна з них перемикач режимів, а друга включає/вимикає ліхтарик. Кнопки перемикання виконані з гуми, що говорить про їх зручність у використанні. Варто відзначити, що TD-6000A має два режими роботи: максимальний, економічний. Завдяки такому розмаїттю режимів цей ліхтарик стане чудовим супутником та помічником у будь-якій запланованій справі. Він стане в нагоді для риболовлі, полювання, подорожей, кемпінгу та інших видів активного відпочинку. Ліхтарик живиться від акумулятора, який можна заряджати від мережі 220 В. У комплект поставки входить зарядний пристрій. TD-6000A 30W має індикатор заряджання. Лампочка змінює колір. Коли ліхтарик заряджається, лампочка світиться зеленим. Коли заряджання завершено, лампочка змінює колір на червоний.
🔦 Характеристики:
✅ Код виробника: TD-6000A
✅ Виробник: Police
✅ Тип: Переносний
✅ Світлодіод: T6
✅ Світловий потік: 700 люмен
✅ Дальність світлового потоку: 500 м
✅ Кількість режимів: 2
✅ Режими яскравості: 100%, 50%
✅ Кнопка вмикання: Сверху на ліхтарі
✅ Фокусування ( Zoom ): без фокусування
✅ Тип фокусування: Немає фокусу
✅ Матеріал корпусу: Пластик
✅ Прогумована ручка: Немає
✅ Вологостійкість: Є
✅ Наявність гумових ущімлювачів: Є
✅ Ударостійкість: Є
✅ Живлення: Вбудований акумулятор до 8000 мА
✅ Тип зарядки: 220B
✅ Довжина ліхтаря (мм.): 260
✅ Діаметр лінзи (мм.): 160
✅ Діаметр корпусу (мм.): 130
✅ Гарантія: 6 місяців
Відгуки
Відгуків немає, поки що.