Акумулятор EVE INR18650-29V 2850mAh 8.4A
Артикул: EVE INR18650-29V 2850mAh Категорія:
📞 Телефон Viber: (098) 542 74-34
📱 Замовлення через Viber: Написати у Viber
🔹 Доступно вроздріб та оптом
🚚 Способи доставки:
  • Відділення «Нова Пошта»
  • Відділення Укрпошта
  • Поштомат «Нова Пошта»
  • Кур’єр «Нова Пошта»
  • Самовивіз
💳 Способи оплати:
  • Післяплата
  • Банківськими картками Visa та MasterCard
  • Без ПДВ
Опис
Тип елемента: 18650 без захисту
Ємність:
  • Номінальна: 2850 mAh
  • Мінімальна: 2800 mAh
Напруга:
  • Мінімальна: 2.5V
  • Номінальна: 3.6V
  • Максимальна: 4.2V
Максимальний струм розряду:
  • Стандартний: 0,56A
  • Максимальний при постійному навантаженні: 8.4A
Відгуки
Відгуків немає, поки що.